VEELGESTELDE
VRAGEN

Veranderen de tarieven ook bij Artikel 1-aansluitingen?

Nee, de tarieven voor kleinverbruik en gelijkwaardige Artikel 1-aansluitingen zijn identiek.

Gerelateerde vragen