U gebruikt een verouderde browser en daarom werkt de website niet optimaal voor u. Om alle functionaliteiten te kunnen gebruiken, raden we u aan om over te stappen naar een andere browser.

Het is op dit moment druk op onze klantenservice. Hierdoor zijn de wachttijden langer dan u van ons gewend bent. U kunt ons ook bereiken via WhatsApp. Of uw vraag opzoeken op onze website. Excuses voor het ongemak. 

VEELGESTELDE
VRAGEN

Volgens het ministerie van Economische Zaken zou ik als afnemer mogen kiezen voor een A1-aansluiting?

Het begrip ‘keuze’ is verwarrend. Stedin ziet geen ruimte voor een ’keuze’ in de toepassing van Artikel 1, anders dan gebruikmaken van de beschikbare informatie over gebruiksdoel, organisatorische eenheid, fysieke geïntegreerdheid en beschikbaar gesteld vermogen van alle aansluitingen van de afnemer >2MVA (dus inclusief eventuele grootverbruikaansluitingen).

Gerelateerde vragen