contact met
stedin

neem contact met ons op

Vul hier de naam van uw gemeente, RES of woningcorporatie in, dan ziet u wie uw contactpersoon is.

Eelco de Vink

Gebiedsregisseur

Bel 06 11 188 659
E-mail Eelco.deVink@stedin.net

Eelco Vink

Afdeling Accountsupport

Bel 010 892 31 00
E-mail fm_support@stedin.net

Martijn van der Steen

Gebiedsregisseur

Bel 06 55 697 107
E-mail martijn.vandersteen@stedin.net


Martijn van der Steen

Lennard Seriese

Gebiedsregisseur

Bel 06 15 290 501
E-mail lennard.seriese@stedin.net

Lennard Seriese

Fred Wolters

Accountmanager

Bel 06 55 697 062
E-mail fred.wolters@stedin.net


Fred Wolters

Jan Luijten

Accountmanager

Bel 06 21 499 340
E-mail jan.luijten@stedin.net


Jan Luijten

Robert Schenkel

Accountmanager

Bel 06 25 074 226
E-mail robert.schenkel@stedin.net



Robert Schenkel

Rinco Bakker

Gebiedsregisseur/accountmanager

Bel 06 53 295 684
E-mail rinco.bakker@stedin.net

 

 

Rinco Bakker

Ron in 't Hout

Accountmanager

Bel 06 53 386 687
E-mail R.intHout@stedin.net

Ron in 't Hout

Rosanne Corbet

Accountmanager

Bel 06 15 316 215
E-mail rosanne.corbet@stedin.net

Theo Oostendorp

Accountmanager

Bel 06 55 892 167
E-mail theo.oostendorp@stedin.net


Theo Oostendorp

Marieke van de Blaak

Accountmanager

Bel 06 21 150 466
E-mail Marieke.vandeBlaak@stedin.net

Marieke van de Blaak

Huub Halsema

Gebiedsregisseur

Bel 06 12 721 857
E-mail huub.halsema@stedin.net

 

Huub Halsema

Eugenie Lindeman

Gebiedsregisseur

Bel 06 29 560 038
E-mail eugenie.lindeman@stedin.net

 

Eugenie Lindeman

Kees-Jan Fernhout

Gebiedsregisseur

Bel 06 50 510 666
E-mail Kees-Jan.Fernhout@stedin.net

Kees-Jan Fernhout

Roland Vink

Gebiedsregisseur

Bel 06 39 744 488
E-mail roland.vink@stedin.net

Roland Vink