U gebruikt een verouderde browser en daarom werkt de website niet optimaal voor u. Om alle functionaliteiten te kunnen gebruiken, raden we u aan om over te stappen naar een andere browser.

Het is op dit moment erg druk bij onze Klantenservice. Daarom kan de wachttijd langer zijn dan u van ons gewend bent. Misschien staat het antwoord op uw vraag tussen onze veelgestelde vragen. Excuses voor het ongemak.

VEELGESTELDE
VRAGEN

Heeft Stedin belang bij de aanduiding van een Artikel 1-aansluiting?

Nee, wij hebben er geen belang bij of een aansluiting een artikel 1-aansluiting is. De eindverantwoordelijkheid ligt hiervoor bij de klant. De netbeheerder kan niet bepalen, alleen duiden op basis van beschikbare gegevens in de systemen, of een aansluiting onder alle criteria van A1 valt. De netbeheerder heeft alleen inzicht in het ’beschikbaar gesteld vermogen’.  

Gerelateerde vragen